RASPIS ZA PROLJETNO PRVENSTVO KLUBA 2024

 

GK “Split 1700”objavljuje

RASPIS ZA PROLJETNO PRVENSTVO KLUBA 2024

Datum održavanja: 19.-21. travnja 2024. godine

MJESTO ODRŽAVANJA: Golf igralište Lignano, IT
ORGANIZATORI: GK „Split 1700“ i GK Lignano
PRAVO SUDJELOVANJA: članovi kluba s plaćenom godišnjom članarinom za 2024. godinu i gosti
NAČIN IGRE:
Stableford – Netto, 18 + 18 rupa (subota i nedjelja) za članove kluba
START: 8:00-9:50
Startne oznake: Gospoda – žute
Dame i seniori (+70) – crvene
NAGRADE:
Klupsko prvenstvo:
1. mjesto Brutto – gospoda, Prvak kluba
1. mjesto Brutto – dame, Prvakinja kluba
1. mjesto Netto – grupa A (0-12), B (12,1-24), C (24,1-54)
2. mjesto Netto – (grupa A (0-12), B (12,1-24), C (24,1-54))
3. mjesto Netto – (grupa A (0-12), B (12,1-24), C (24,1-54))

PRIJAVE: Zaprimaju se putem e-maila: uprava@golfsplit.hr i e-maila:    info@golflignano.it

GREEN FEE: 70,00€, subota i nedjelja
70,00€, petak trening; 60,00€ petak trening iza 14:00

PRAVILA: The R&A Golf club of St. Andrews, lokalna pravila

SMJEŠTAJ: Hotel Europa, Lignano Sabbiadoro, Doručak uključen

Dvokrevetne sobe, 2 noći, 19.-21.04., 288€

Trokrevetna soba, korištena kao dvokrevetna, 2 noći, 19.-21-04., 324€

Trokrevetna sob, 2 noći, 19.-21.04., 418€

Rezervacije za sobu na e-mail: info@h-europa.it; tel: +39043171204

NATJECATELJSKI ODBOR: Vicencije Biuk, Miroslav Dujmović, Ivana Dujmović, Najda Bauk, Dušan Wolf

NAPOMENA:  Nagrade za Klupsko prvenstvo će se dodjeliti naknadno na GV Stobreč

PRIJAVA ZA PROLJETNO PRVENSTVO KLUBA 2024

 

PRIJAVLJENI NATJECATELJI ZA PROLJETNO PRVENSTVO KLUBA 2024

Redni brojPREZIME IMEHCPKLUB4/20/20244/21/2024ZAJEDNIČKA VEČERA (SUBOTA)
1BANOVIĆ DRAGO13.2GK SPLIT 1700DADADA
2BANOVIĆ NINA13.0GK SPLIT 1700DADADA
3BAUK NAJDA27.1GK SPLIT 1700DADADA
4BEŠČEC JESENKO43.0GK SPLIT 1700DADADA
5BEŠČEC KUMRIĆ SANJA54.0GK SPLIT 1700DADADA
6BEŠLIĆ SLOBODAN33.9GK SPLIT 1700DADADA
7BIUK VICENCIJE21.6GK SPLIT 1700DADADA
8BRAČIKA HRVOJE36DADADA
9DEISINGER ALEKSANDAR16.5GK SPLIT 1700DADADA
10DELAŠ IVICAGK SPLIT 1700DADADA
11DELIĆ ZORAN28.6GK SPLIT 1700DADA
12DERETA MIRJANA49.3GK SPLIT 1700DADADA
13DUJMOVIĆ IVANA30.8GK SPLIT 1700DADADA
14DUJMOVIĆ MIROGK SPLIT 1700DADADA
15DUPLIĆ TIHOMIR32.6GK SPLIT 1700DADADA
16GALIĆ MATE14.4GK SPLIT 1700DADADA X 2
17GRGUREVIĆ BORKA48.3GK SPLIT 1700DADADA
18HVILSHOJ MILA13.3DADADA
19JERKUNICA MILE19.6GK SPLIT 1700DADADA
20JURIĆ ANTE15.1GK SPLIT 1700DADA
21JURIĆ IVAN12.4GK SPLIT 1700DADA
22KARDUM MILJENKO17.6GK SPLIT 1700DADA
23MANDIĆ JOZOGK SPLIT 1700NEDADA
24MANDIĆ LJILJANKAGK SPLIT 1700NEDADA
25MARDEŠIĆ PETAR13.8GK SPLIT 1700DADA
26MARIO OKMAŽIĆGK SPLIT 1700DADADA
27MATIĆ DAVOR16.0GK SPLIT 1700DADADA
28MIHALJEVIĆ SRĐAN17.6GK SPLIT 1700DADADA
29MONTERISI SILVIA 28.5GK SPLIT 1700DADADA
30MONTERISI ZDENKA32.7GK SPLIT 1700DADADA
31MRČELA JADRANKA20.8GK SPLIT 1700DADA
32MUŠURA DOMINIK10.6GK SPLIT 1700DADADA
33MUŠURA MLADEN4.4GK SPLIT 1700DADADA
34RADMAN LUKA11GK SPLIT 1700DADA
35RAJIĆ BORO19.8GK SPLIT 1700DADA
36RUŽIĆ MARIO21.6GK SPLIT 1700DADADA
37SURIĆ MIRANDA37.9GK SPLIT 1700DADADA
38SURIĆ NEVEN35.7GK SPLIT 1700DADADA
39TONĆI REGJOGK SPLIT 1700DADADA
40URSIĆ JURISLAV18.8DADADA
41VARNICA HRVOJE27.7GK SPLIT 1700DADA
42VUČEMIL MARIJA18DADADA
43VUČEMIL ŽELJKO5.8DADADA
44WOLF DUŠKO41.2GK SPLIT 1700DADADA
45ZURIĆ SREĆKO35.1GK SPLIT 1700DADADA
46ŽANETIĆ MIRJANA47.3GK SPLIT 1700NEDADA
47ŽANETIĆ SLOBODAN20.1GK SPLIT 1700DADADA
WOLF SNJEŽANADA
ŠEPAROVIĆ RINODA
ŠEPAROVIĆ ANITADA
Scroll to Top