Category Archives: Turniri

  • 0

Raspis za klupsko jesensko prvenstvo GK Split 1700

Category : Novosti , Turniri

Prvenstvo se igra 13 – 15 listopada na terenu Diners Golf & Country kluba Ljubljana.

Petak 13.10. – PROBNA RUNDA – green fee 30,00 € ( od 14:00 h, vjerojatno i ranije )

Subota 14.10. – GK Split 1700 OPEN ( OTVORENO PRVENSTVO KLUBA )

Više informacija u priloženom pdf-u  → GK SPLIT OPEN, 14.10.2017

Nedjelja 15.10. – KLUPSKI TURNIR GK Split 1700

Više informacije u priloženom pdf-u → Jesensko_Diners_2017_2dan

Napomena: za članove GK Split 1700, za ukupni uspjeh zbrajati će se rezultati oba  dva dana ( subota i nedjelja )

Kako se prijaviti na turnir i ostale informacije stoje vam u priloženom dokumentu →  GK SPLIT OPEN, 14.10.2017

Što se tiče smještaja u blizini terena, preporuke koje smo dobili su sljedeće:

 


  • 0

Raspis za turnir “memorijal Branko Memiš 2017”

Category : Novosti , Turniri

GK SPLIT 1700 organizira tradicionalni turnir

Memorijal BRANKO MEMIŠ

Naziv:   Otvoreni turnir „Memorijal Branko Memiš“

Datum održavanja: Subota, 30.09.2017.              

Mjesto održavanja: teren GVSS

Start: 9:30 sati

Organizator: GK ‘SPLIT 1700’ – Split

Način igre: Stableford brutto, 18 rupa

Pravila: The R&A Golf Club of St. Andrews, lokalna pravila

Natjecateljski odbor: Zdeslav, Jure, Neven

Pravo sudjelovanja:  svi prijavljeni sa aktivnim statusom igrača za 2017 godinu

Nagrade:

Brutto – gospoda pobjednik turnira

grupa A:  1.2.3. mjesto brutto

grupa B:  1.2.3. mjesto brutto

grupa C:  1.2.3. mjesto brutto

Prijave: najkasnije ČETVRTAK 28.09. do 20,00 sati na web stranici Kluba

Lista sa flightovima 29.09.u 14,00 sati na oglasnoj ploči kluba i na web-u.

Green fee: po važećem cjeniku terena

Startnina:  100,00 kn,uključuje zajednički ručak nakon turnira

R.B Ime i prezime Handicap
1  Nikša Vladislavić
2  Vedran Jurač
3  Ljiljana Marušić
4  Umberto Marušić
5  Zdeslav Vladović
6  Jure Ursić
7  Josip Lovrić
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • 0

Rezultati turnira Oluja open 2017

Category : Fotogalerija , Novosti , Turniri

Pobjednik turnira: Zoran Palameta 31 bruto

( razigravao sa Mladenom Mušurom za prvo mjesto isti broj bodova )

Najbolja dama bruto: Gordana Popović Vinčić 23 bruto

Netto A poredak:

A1 Josip Lovrić 34
A2 Mladen Mušura 33
A3 Mario Mandurić 32

Netto B poredak:
B1 Boris Vinčić 39
B2 Ivan Lončar 39
B3 Zdeslav Vladović 38

Netto C poredak:
C1 Mardešić Petar 43
C2 Jadranka Mrćela 43
C3 Miranda Surić 36

Najduži udarac: Ante Buljan
Najbliže rupi gospoda: Mladen Mušura
Najbliže rupi dame: Gordana Popović Vinčić

Nekoliko slika sa turnira:

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript


  • 0

OLUJA OPEN 2017

Category : Novosti , Turniri

branitelji

Povodom Dana Pobjede i domovinske zahvalnosti

Golf Klub SPLIT 1700 organizira golf turnir  „OLUJA OPEN 2017“

Naziv turnira: Otvoreni golf turnir OLUJA OPEN 2017

Datum održavanja: Subota 05.08.2017

Mjesto održavanja: Teren GVSS

Start:

08:00  – I grupa /24 igrača/  Promjena termina u 08:00 zbog vrućine.

16.30  –   II grupa /24 igrača/

Organizator: GK Split 1700

Natjecateljski odbor: Jure,  Zdeslav, Tomo, Riža

Način igre: Stebleford netto 18 rupa

Pravila: The R&A Golf Klub of  St.Andrews, lokalna pravila

Pravo sudjelovanja: Otvoreni turnir- svi prijavljeni sa važećim HDCP

Nagrade: 1. mjesto bruto – pobjednik turnira

Grupa A : 1., 2., 3.  Mjesto netto

Grupa B : 1.,2.,3.    Mjesto netto

Grupa C : 1.,2.,3.    Mjesto neto

Najduži udarac – longest drive

Najbliže rupi – nearest to pin

Prijave:  do Četvrtka 03.08.2017 18.00 – samo na stranicama kluba /novosti raspis/.

Kod prijave obavezno navesti termin. Do popunjavanja lista /24 igrača po grupi/, uvažavati će se termin igranja poslije toga po slobodnim mjestima. Liste sa flightovima će biti izvješen u Petak 04.08.2017 u  20.00 u prostorijama kluba.

Startnina: 150,00 Kn uključuje zajedničku bogatu večeru  u 20.30

Green fee: po važećem cjeniku terena – vrijede godišnje i mjesečne karte.

 

R.B Ime i prezime Termin: jutro   Handicap
1  Branimir Kljajić
2  Neven Surić
3  Miranda Surić
4  Petar Mardešić
5  Zdeslav Vladović
6  Ivan Čulić
7  Ante Buljan
8  Anđelko Šošić
9  Zvonimir Filipović
10  Davor Matić
11  Najda Bauk
12  Mate Galić
13  Ivan Kalinić
14  Miljenko Rebić
15  Ljubo Žuljević
16  Miljenko Kardum
17  Mladen Mušura
18  Kristina Šiljić
19
20
21
22
23
24
 R.B.  Ime i prezime  Termin: popodne  Handicap
1  Gost
2  Gost
3  Robert Lončar
4  Ivan Lončar
5 Ivan Mandurić
6 Jerko Jurišić
7  Anđelko Lončar
8 Mario Mandurić
9  Zoran Palameta
10  Tiho Parlov
11  Vladimir Dugandžić
12  Boris Vinčić
13  Milan Lešina
14  Mila Hvilshoj
15  Tonko Petrć
16  Gordana Popović Vinčić
17  Jurislav Ursic
18  Helmut Wagner
19  Dropulić Matko
20
21
22
23
24

  • 0

REZULTATI PROLJETNOG KLUPSKOG PRVENSTVA GK ‘SPLIT 1700’

Category : Novosti , Turniri

Untitled

Pobjednici

Pobjednici

 

Pobjednici

Pobjednici

Kliknuti na sliku 2 puta za uvećanje tablice

REZULTATI-PRVENSTVA-KLUBA

 

 

Par slika iz Lignana

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript


  • 0

SV. DUJAM OPEN 2017

Tags :

Category : Novosti , Turniri

GK SPLIT 1700 organizira tradicionalni turnir 16.

                               SV. DUJAM OPEN

sveti duje.2

SPONZORI:  OPTIKA ANDA; WIENER OSIGURANJE; KONGO

MEDIJSKI POKROVITELJ: DALMACIJA NEWS

Naziv:   Otvoreni turnir „Sv.DUJAM OPEN“

Datum održavanja: Subota, 06.05.2017.              

Mjesto održavanja: teren GVSS

Start:

9,00 – I grupa

12,30 – turnir za mlađe uzraste i početnike

14,00 – II grupa

Organizator:  GK ‘SPLIT 1700’ – Split

Način igre: Stableford netto, 18 rupa

Pravila:  The R&A Golf Club of St. Andrews, lokalna pravila

Natjecateljski odbor:  Zdeslav, Jure, Neven

Pravo sudjelovanja:  svi prijavljeni-otvoreni turnir

Nagrade:

1 mjesto brutto- gospoda pobjednik turnira-prelazni pehar

1 mjesto brutto- dame

grupa A:  1.2.3. mjesto netto

grupa B:  1.2.3. mjesto netto

grupa C:  1.2.3. mjesto netto

1 mjesto mlađi uzrasti

1 mjesto početnici

Prijave:

ČETVRTAK 04.05. do 20,00 sati na web stranici Kluba sa OBAVEZNOM napomenom u kojem terminu se želi igrati

Lista sa flightovima 05.05.u 14,00 sati na oglasnoj ploči kluba i na web-u.

Prijave za mlađe uzraste i početnike kod Branimira Kljajića.

Green fee: po važećem cjeniku terena

Startnina:  200,00 kn,uključuje start paket, bogatu večeru za sve u 18,00

NAPOMENA: Od startnine 80,00 Kn ide za uređenje greenova na GVSS-u

R.B Ime i prezime Termin Handicap
1  Jurislav Ursić  popodne
2  Vladimir Dugandžić  jutro
3  Filip Ninčević  popodne
4  Nikola Katuša  popodne
5  Vedran Jurač  popodne
6  Ljiljana Marušić  popodne
7  Umbert Marušić  popodne
8  Zdeslav Vladović  jutro
9  Ante Buljan popodne
10  Jozo Knežević  popodne
11  Miranda Surić  popodne
12  Neven Surić  popodne
13  Davor Matić  jutro
14  Mila Hvilshoj  popodne
15  Boro Rajić  popodne
16  Tonko Petrić  popodne
17  Robert Jenko  jutro
18  Ivan Čulić  jutro
19  Dino Deljusa  jutro
20  Wagner Helmut  popodne
21  Biserka Radosavljević  popodne
22  Antun Tijardović  popodne
23  Luka Radman  jutro
24  Najda Bauk  jutro
25  Vlatko Mustapić  popodne
26  Mladen Mušura  jutro
27  Kristina Šiljić  popodne
28  Jadranka Mrčela  popodne
29  Mate Galić  jutro
30  Ivan Kalinić  jutro
31  Petar Mardešić  jutro
32  Anđelko Šošić  popodne
33
34
35
36
37

 

 

UJUTRO
POPODNE

  • 0

Rezultati turnira USKRS OPEN 2017

Category : Novosti , Turniri

Nekoliko slika i rezultati sa turnira USKRS Open 2017.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

USKRS OPEN REZULTATI 2017
GRUPA A   0 – 11,2
Rezultat BRUTO
1. Mladen Mušura 36
2. Robert Jenko 27
3. Vlatko Mustapić 25
4. Anđelko Šošić 24
5. Ivani Kalinić 24
6. Josip Lovrić 23
7. Jozo Knežević 22
8. Jurislav Ursić 20
9. Davor Matić 18
GRUPA B 11,2 – 20
Rezultat BRUTO
1. Miljenko Kardum 22
2. Zdeslav Vladović 21
3. Nikša Vladislavić 21
4. Ivan Čulić 21
5. Neven Surić 16
6. Luka Radman 15
7. Neven Frua 14
8. Mladen Šarlija 10
9. Zvonimir Filipović 3
10. Antun Tijardović NR
GRUPA C  20 – 36
Rezultat BRUTO
1. Vladimir Dugandžić 19
2. Jadranka Mrčela 15
3. Biserka Radosavljević 15
4. Vedran Jurač 14
5. Lidija Haines 14
6. Kristina Šiljić 13
7. Marijan Bekavac 11
8. Petar Mardešić 11
9. Miranda Surić 7
10. John Haines 5
11. Dino Deljusa 3

  • 0

PROLJETNO KLUPSKO PRVENSTVO GK ‘SPLIT 1700’ – RASPIS

Mjesto održavanja:  Lignano Italija

Datum održavanja:

1.dan: subota, 13.05.2017, start u 10.00 sati

2.dan: nedjelja, 14. 05.2017.start u 7.00 sati

Organizator: Golf Klub ‘Split 1700’

Način igre: Stableford,18 rupa – zbrajaju se rezultati oba dana

Igrači koji žele igrati za ligu 2018 ( gospoda, dame, seniori ) moraju odigrati Stroke i markirati scorecard sa slovom ‘A

Startne oznake: gospoda – žute, dame – crvene

Pravila: The Royal & Ancient Golf Club of St. Andrews, lokalna pravila

Natjecateljski odbor: Z.Relja, N.Surić, M.Hvilshoj, N.Frua

Pravo sudjelovanja: Svi članovi sa plaćenom članarinom za 2017. godinu

Nagrade :  

prvak kluba- stroke ( gospoda )

prvakinja kluba- stroke ( dame )

prvak kluba- stroke ( seniori )

  1.     1. 2. 3. mjesto neto skupina A
  2.     1. 2. 3. mjesto neto skupina B
  3.     1. 2. 3. mjesto neto skupina C

Green fee/Startnina: 

PETAK: besplatna trening runda

SUBOTA: green-fee- 45 Eura/osobi

NEDJELJA: green-fee- 35 Eura/osobi

Plaćanje: osobno na recepciji

Prijave: Najkasnije do 15.03. na web stranici Kluba. U prijavi navesti važeći HCP

Napomene: zajednička večera u petak 12.05. u 21,00 sat  u restoranu hotela

Golf Inn, cijena 20 Eura/osobi-bez pića – plaćanje osobno.

Prilikom prijave navesti broj osoba za večeru, uključujući non golfere- zbog rezervacije mjesta

Dodjela nagrada 17.05. u 20,00 sati na GVSS

VAŽNO- REZERVACIJE SMJEŠTAJA U HOTELU GOLF INN OSOBNO NAJKASNIJE DO 10.03. NA MAIL HOTELA  info@golfinn.it sa napomenom (GOLFSPLIT1700)

DOWNLOAD – Golf Split 1700 proljetno prvenstvo – uvjeti

R.B Ime i prezime Večera Handicap
1  Zoran Palameta  2 9,7
2  Fani Aljinović  1
3  Domagoj Aljinović  1
4  Mila Hvilshoj  1 14,5
5  Zdeslav Vladović  2
6  Maja Šarlija  1 DI
7  Mladen Šarlija  1 23,5
8  Umbert Marušić  1  32
9  Ljiljana Marušić  1  34
10  Jurij Sadar  1  19
11  Zvonimir Filipović  1  21,4
12  Ivan Kalinić  2  15,4
13  Vedran Jurač  1
14  Boro Rajić  3  54
15  Anđelko Šošić  2  9,8
16  Jurislav Ursić  2  14,8
17  Biserka Radosavljević  1  32
18  Antun Tijardović  1  20
19  Nina Banović  1
20  Drago Banović  1
21  Miranda Surić  1
22  Neno Surić  1
23  Gordana Popović Vinčić  1  15,8
24  Boris Vinčić  1  24
25  Mladen Mušura  6
26  Josip Lovrić  1
27  Vlatko Mustapić  1
 28  Robert Jenko  1
 29  Željko Vučemil  1  4
 30  Marija Vučemil  1  16
 31  Milan Lešina  2
 32  Najda Bauk  1
 33  Mateo Knežević  1
 34  Jozo Knežević  1
 35  Slobodan Žanetić  2
 36  Tonko Petrić  2
 37  Davor Matić  1
 38  Tamara Matić  1
 39  Tin Matić  1

 


  • 0

GOLF KLUB SPLIT 1700 – Kalendar službenih turnira

Category : Turniri

 

Ožujak

11.03.2017.           Zimska liga VI kolo

25.03.2017.           Zimska liga završni masters turnir

Travanj

08.04.2017.         Uskrs Open 2017

21-23-04.2017.   HGS 1. 2. 3. Kolo liga gospoda

25-27.2017.         HGS klupsko prvenstvo seniora

Svibanj

06.05.2017.         Sv Dujam open

12-14.2017.         GK Split Proljetno prvenstvo 2017   /Lignano Italija/

26-28.2017.        HGS 4.,5.,6 kolo liga gospoda

Lipanj

05-07.2017.         HGS Otvoreno pojedinačno seniorsko prvenstvo

15-18.2017.         HGS Pojedinačno prvenstvo Hrvatske gospoda – dame 1.2.kolo lige dame

22-25.2017.         Match play prvenstvo Gk Split 1700

Srpanj

02-03.2017.        HGS Mid amatersko prvenstvo

Kolovoz

05.08.2017.         Oluja open 2017

Rujan

23-24.2017.         Jesensko klupsko prvenstvo GK Split 1700

Listopad

07.10.2017.         Branko Memiš Open 2017

21.10.2017.          Seniorsko prvenstvo GK Split 1700

Studeni

11.11.2017.         Vino Open 2017

25.11.2017.         Zimska liga I kolo

Prosinac

09.12.2017.        Zimska Liga II kolo

23.12.2017.         Božićni turnir

DOWNLOAD – GOLF KLUB SPLIT 1700 – Kalendar službenih turnira

 


  • 0
Jesensko klupsko prvenstvo 2016.

Rezultati – Jesensko klupsko prvenstvo 2016.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

NAME NR. cHCP STROKES NET GROSS
Mladen Mušura 3 67 35 1.mjesto stroke
Josip Lovrić 6 69 36
Branimir Kljajić 3 70 32  1 mjesto seniori strokes
Anđelko Šošić 8 72 34 1.mjesto sup.seniori str/neto
Ivan Kalinić 8 74 30
Luka Radman 12 78 33
Antun Tijardović 12 79 30
Davor Matić 9 81 28
Milan Lešina 20 81 39 1.mjesto neto gospoda
Slobodan Žanetić 10 83 27
Mila Hvilshoj 14 83 35 1.mjesto dame strokes
Najda Bauk 16 83 31
Domagoj Aljinović 11 84 21
Neven Frua 15 85 29
Miranda Surić 22 85 37 1.mjesto dame neto
Jurislav Ursić 8 89 29
Ivan Čulić 12 90 27
Vedran Jurač 21 91 33
Zvonko Filipović 13 93 23
Biserka Radosavljević 20 93 20
Mladen Šarlija 17 96 22
Zdeslav Vladović 17 98 23
Vladimir Dugandžić 24 100 36 1.mjesto seniori neto
Tin Matić 25 100 31 1.mjesto kadeti
Maja Šarlija 36 107 33
Jozo Knežević 11 108 22
Neven Surić 15 112 29
Vicencije Biuk 13 NR NR