Category Archives: Turniri

  • 0

KALENDAR TURNIRA ZA 2020 god.

Category : Novosti , Turniri

GOLF KLUB „SPLIT 1700“

SLUŽBENI TURNIRI GOLF KLUBA „SPLIT 1700“ I HGS-a ZA 2020. GODINU

Mjesec

Datum

Turnir

Siječanj

11. 01. 2020

Zimska liga 2019./2020., III. kolo

25.01.2020

Zimska liga 2019./2020., IV. kolo

Veljača

08.02.2020

Zimska liga 2019./2020., V. kolo

22.02.2020.

Zimska liga 2019./2020. VI kolo

23.02.2020

Valentinovo open 2020.

Ožujak

29. 02.2020

Zimska liga 2019./2020., VII. kolo

14.03.2020

Završni masters turnir zimske lige 2019/2020

21.-22.03. 2020

Hrvatska golf liga gospode 1. i 2. Kolo, Savudrija

Travanj

17.-19. 04. 2020

Proljetno prvenstvo GK Split 1700 za 2020.

27.-29.04. 2020

Pojedinačno i klupsko seniorsko prvenstvo Hrvatske za 2020.

Svibanj

09. 05.2020.

Sv. Dujam Open 2020.

16.-17. 05.2020

Hrvatska golf liga gospode 3.i4. kolo, Zagreb

Hrvatska golf liga dame 1.2. kolo, Zagreb

25.-26.05.2020

Otvoreno prvenstvo Dalmacije u golfu za 2020.

Lipanj

Ekipno prvenstvo GK Split 1700 1.-4. Kola igrat će se srijedom

17.-21.06.2020.

Otvoreno prvenstvo Hrvatske gospoda-dame

Srpanj

Ekipno prvenstvo GK Split 1700 – Završnica igrat će se tijekom tjedna

02.-05.07.2020.

MID AMATERSKO PRVENSTVO HRVATSKE (WAGR)

Kolovoz

05.08.2020.

Oluja Open 2020.

Rujan

12.-13.09.2020.

Hrvatska golf liga gospode 5.i6. kolo, Zagreb

Hrvatska golf liga dame 3.i4. kolo, Zagreb

17.- 20.09.2020

Otvoreno juniorsko prvenstvo Hrvatske

Listopad

02.-05.10.2020

Branko Memiš – Jesensko prvenstvo GK Split 1700

24.10.2020.

Zimska liga 2020./2021., I. kolo

Studeni

07.11.2020.

Sponzorski humanitarni turnir

21.11. 2020.

Zimska liga 2020./2021.,  II. kolo

Prosinac

05. 12.2020.

Zimska liga 2020./2021., III. kolo

19.12. 2020.

Božićni turnir 2020.


  • 0

REZULTATI ZIMSKE LIGE 2019/2020

Category : Novosti , Turniri

ZIMSKA LIGA 2019/2020
R.B. IGRAČ 1 KOLO 2 KOLO 3 KOLO 4 KOLO 5 KOLO 6 KOLO 7 KOLO TOTAL
GRUPA A 0 – 11,9
1. LUKA BABIĆ 33 26 30 28 117
2. NIKŠA VLADISLAVIĆ 25 18 27 18 88
3. MLADEN MUŠURA   – 25 30 31 86
4. IVAN KALINIĆ 23 16 20 25 84
5. MATE GALIĆ  – 24 22 26 72
6. JURE URSIĆ   – 20 26 26 72
7. VLATKO MUSTAPIĆ 20 22   – 21 63
8. DAVOR MATIĆ 22 21   –   – 43
9. ROBERT JENKO   –   – 32   – 32
10. JOSIP LOVRIĆ 29   –   –   – 29
11. TIHOMIR PARLOV   – 28   –   – 28
12. DAVOR MLADINA   –    – 15  – 15
13. DRAGO BANOVIĆ   –   –   –   – 0
GRUPA B 12 – 23,9
1. SRĐAN MIHALJEVIĆ 22 18 21 20 81
2. PETAR MARDEŠIĆ   – 19 25 31 75
3. IVAN SVEN GUZIĆ 28   – 17 23 68
4. NAJDA BAUK 11 16 17 19 63
5. BORO RAJIĆ 23 18   – 18 59
6. SAŠA DESINGER 17 19 22   – 58
7. VEDRAN JURAČ 12   – 17 20 49
8. VICENCIE BIUK   –   –   – 22 22
9. ANTE JURIĆ   –    – 20   – 20
10. VLADIMIR DUGANDŽIĆ   –   – 14   – 14
11. ANTE BULIĆ   –   –   – 10 10
12. HRVOJE VARNICA 8   –   –   – 8
GRUPA C 24 -36
1. SILVIJE MATIĆ 3 14 6 8 31
2. MILE JERKUNICA   – 7 9   – 16
3. MATEA MRKONJIĆ 6 8   –   – 14
4. ANDREA ČVRLJAK   –   –   –   – 0

  • 0

  • 0

REZULTATI BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJEG TURNIRA

Category : Novosti , Turniri

IME I PREZIME NR. eHCP cHCP STROKES NETO BRUTO
Mladen Mušura 1 #REF! 2 74 27 25
Mrkonjić Matea 2 #REF! 31 107 25 8
Jurislav Ursić 3 #REF! 6 81 26 20
Mardešić Petar 4 #REF! 14 81 32 19
Ivan Kalinić 5 #REF! 7 90 21 16
Mate Galić 6 #REF! 9 77 33 24
Babić Luka 7 #REF! 4 77 29 26
Nikša Vladislavić 8 #REF! 10 87 29 18
Jerkunica Mile 9 #REF! 32 106 28 7
Parlov Tiho 10 #REF! 4 72 32 28
Boro Rajić 11 #REF! 12 86 29 18
Banović Drago 12 #REF! 9 76 33 24
Braco Tijardović 13 #REF! 13 103 18 8
Jurić Ante 14 #REF! 15 89 28 16
Mustapić Vlatko 15 #REF! 8 81 30 22
Desinger Aleksandar 16 #REF! 12 80 31 19
Najda Bauk 17 #REF! 16 94 28 16
Matić Davor 18 #REF! 8 80 29 21
Biserka Radosavljević 19 #REF! 17 98 21 6
Silvije Matić 20 #REF! 33 87 45 14
Srđan Mihaljević 21 #REF! 22 81 40 18
Banović Nina 22 #REF! 10 84 25 15
POBJEDNICI
Bruto gospoda Bruto dame Neto
Tihomir Parlov 28 bod.  Najda Bauk 16 bod. 1. Silvije Matić 45
2. Srđan Mihaljević 40
3. Mate Galić 33
3. Drago Banović 33

  • 0

Rezultati jesenskog prvenstva

Category : Novosti , Turniri

Nakon dva dana igranja na jesenskom prvenstvu održanom u Lignanu u neizvjesnoj završnici Robert Jenko (55 bruto)  je za jedan bod bio bolji od Mladena Mušure (54 bruto)  i ponio titulu jesenskog prvaka golf kluba Split 1700. Kod dama prvakinja kluba je Nina Banović (33 bruto). Najbolji senior ja Murat Hot  (47 bruto).

Rezultati po grupama neto:

A od 0 do 13,5

1.Josip Lovrić 75 neto
2.Drago Banović 66 neto
3.Ivan Kalinić 66 neto

Grupa B 13,6 do 27

1.Vedran Jurač 77 neto
2.Zdeslav Vladović 76 neto
3.Tomislav Šiško 72 neto

Grupa C 27 do 54

1.Mihaljević Srđan 96 neto
2.Mario Ružić 86 neto
3.Petar Mardešič 69 neto.

Svečana podjela pehara održati će se krajem mjeseca u restoranu našeg novog šampiona. O terminu i satnici biti će te pravovremeno obavješteni.

REZULTATI BRUTTO:

ce7bc459-22c3-49f7-b191-2bdc38b2f9cb
REZULTATI NETTO:
BRUTTO


  • 0

 JESENSKO KLUPSKO PRVENSTVO GK ‘SPLIT 1700’

Category : Novosti , Turniri


Mjesto održavanja: Lignano Italija

Datum održavanja: 

1.dan: subota, 28.09.2019.  start u 8.00 sati

2.dan: nedjelja, 29. 09.2019. start u 7.30 sati

Organizator: Golf Klub ‘Split 1700’

Način igre: Stableford 18 rupa – zbrajaju se rezultati oba dana

Startne oznake: gospoda-žute, dame-crvene

Pravila:  The Royal & Ancient Golf Club of St. Andrews, lokalna pravila

Natjecateljski odbor: Z.Relja, J.Ursić, V.Dugandžić

Pravo sudjelovanja: Svi članovi sa plaćenom članarinom za 2019. godinu

Nagrade:  prvak kluba – brutto (gospoda)

prvakinja kluba – brutto

prvak kluba – brutto (seniori)

1.2.3. mjesto neto skupina A

1.2.3. mjesto neto skupina B

1.2.3. mjesto neto skupina C

Green fee/Startnina:

PETAK: besplatna trening runda

SUBOTA: green fee – 45 Eura/osoba

NEDJELJA: green fee – 45 Eura/osoba

Plaćanje: osobno na recepciji

Prijave: Najkasnije do 22.09. na web stranici Kluba

U prijavi navesti važeči HCP

Napomene: Dozvoljena je upotreba golf autića seniorima (50+) i mlađima uz liječničku potvrdu

Dodjela nagrada na GVSS (termin će biti objavljen naknadno)

 

R.B. Ime i prezime HDCP
1.  Miranda Surić  27,5
2.  Neven Surić  23
3.  Vladimir Dugandžić  27
4.  Vedran Jurač  22,4
5.  Ivan Sven Guzić  54
6.  Zdeslav Vladović  22
7.  Petar Mardešić  27.5
8.  Boro Rajić  22,8
9.  Davor Matić  14,5
10.  Jurislav Ursić  16.2
11.  Murat Hot  7.0
12.  Tomislav Šiško  15.5
13.  Mate Galić  14.2
14.  Mladen Mušura  4.2
15.  Ivan Kalinić  13.5
16.  Nina Banović  10.8
17.  Vlatko Mustapić  19.9
18.  Srđan Mihaljević  42
19.  Mario Ružić  54
20.  Aleksandar Deisinger  12,6
21.  Robert Jenko  1,3
22.  Mile Jerkunica  54
23.  Nikša Vladislavić  20,4
24.  Marija Vučemil  12,5
25.  Željko Vučemil  3,5
26.  Vicencije Biuk  23
27.  Miljenko Kardum  19
28.  Tonko Antun Petrić  34
29.  Bojan Župovec  13
30.  Jurij Sadir  18
31.  Anđelko Šošić  13,1
32.  Zvonko Filipović  21
33.  Ljiljana Marušić  34
34.  Umberto Marušić  28
35.  Helmut Wagner  22
36.  Drago Banović  11,7
37.  Josip Lovrić  10
38.
39.
40.

 


  • 0

Rezultati Oluja kup-a 2019

Category : Novosti , Turniri

POBJEDNIK TURNIRA: Mladen Mušura

BRUTTO DAME: Najda Bauk

JUNIORI: Leon Bekavac

NETTO A: 

  1. Luka Radman
  2. Ivan Kalinić
  3. Josip Lovrić

NETTO B:

  1. Alen Čaljkušić
  2. Vladimir Dugandžić
  3. Mario Ružić

LONGEST DRIVE: Josip Lović

NEAREST TO THE PIN: Mladen Mušura

Svi rezultati: 

IMG_20190807_092530 (2)


  • 0

OLUJA KUP 2019

Category : Novosti , Turniri


                               Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti                                       GK SPLIT 1700 organizira tradicionalni turnir:

OLUJA KUP 2019

Naziv: Otvoreni turnir „OLUJA KUP“
Datum održavanja: Ponedjeljak, 05.08.2019.
Mjesto održavanja: teren GVSS
Start: 16,30 sati (canon start)
Organizator: GK ‘SPLIT 1700’ – Split
(u slučaju većeg broja prijavljeni igra se i jutarnji termin sa početkom u 8,30 sati)
Način igre: Stableford- NETTO, 18 rupa
Pravila: The R&A Golf Club of St. Andrews, lokalna pravila
Natjecateljski odbor: Vladović, Ursić, Frua
Pravo sudjelovanja: svi prijavljeni – otvoreni turnir

Nagrade:
1. Brutto – gospoda
1. Brutto – dame
Grupa A: 1.2.3. mjesto netto
Grupa B: 1.2.3. mjesto netto
Najduži udarac
Najbliži udarac

Prijave:
Najkasnije do petka 02.08 do 12,00 sati isključivo na web stranici kluba.                Lista sa flightovima će biti objavljena na web stranici i na oglasnoj ploči kluba.

Green fee: po važećem cjeniku terena
Startnina: 150,00 kn – uključena bogata večera

PRIJAVE:

Ime i prezime HDCP
1.  Stipe Zrno  10,8
2. Boro Rajić  12
3.  Ante Bulić  22,7
4.  Vladimir Dugandžić  19
5.  Silvije Matić  32,5
6.  Kristina Šiljić  23,9
7.  Davor Mladina  11,6
8.  Ljubo Žuljević  26
9.  Najda Bauk  16,4
10.  Jurislav Ursić  6,3
11.  Mladen Perić  26,5
12.  Davor Matić  7,9
13.  Biserka Radosavljević  16,8
14.  Petar Mardešić  13,9
15.  Josip Lovrić  4,5
16.  Mario Ružić  36
17.  Neven Frua  15,9
18.  Vicencije Biuk  12,9
19.  Miranda Surić  20,7
20.  Neven Surić  16,3
21.  Zoran Palameta  10/7/
22.  Jadranka Mrčela  21,2
23.  Alen Čaljkušić  36
24.  Mladen Mušura  2,6
25. Dafne Ružić  36
26.  Veljko Lončar  18/13/
27.  Tiho Parlov  7/5/
28.  Željko Kovač  20/14
29.  Ivan Lončar  15/11/
30.  Mile Jerkunica  31,5
31.  LISTA PRIJAVA ZAKLJUČENA
32.
33.
34.
35.
36.  N
37.
38.
39.
40.  ,

  • 0

PROSLAVA OBLJETNICE 20 GODINA KLUBA + REZULTATI TURNIRA

Category : Novosti , Turniri

Split,130719 Povodom 20. godina od osnivanja Golf kluba Split 1700 odzan je prigodni golf turnir na kojem je nastupilo 75 golfera i golferica. Na svecanoj veceri proglaseni su najbolji golferi a svim zasluznim dodjeljena su priznanja. Na fotografiji: nagradjeni na proslavi 20 godina Golf kluba Split 1700. Foto: Vladimir Dugandzic / CROPIX

U večernjim satima je počeo ležerniji dio programa. Prvo je održana konferencija za prisutnu sedmu silu te intervjui.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

Nakon odrađenih obveza prema prisutnim novinarima, usljedio je svečarski dio – dodjela plaketa sadašnjim i bivšim članovima te sponzorima koji su u proteklih 20 godina na ovaj ili onaj način pomogli da ovaj klub doživi ovu obljetnicu.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

Zadnja formalnost prije raspašoja je bila dodjela pehara i nagrada za netom održan prigodni turnir. Samo napomena da je turnir održan kroz dva dana i okupio je 72 igrača.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

 

REZULTATI TURNIRA:

GRUPA “A”

1 MJESTO I OSVAJAČ TURNIRA – TIHO PARLOV      34 BRUTO

2 MJESTO – MURAT HOT                                                      32 BRUTO

3 MJESTO – GLEB MITYURIN                                              32 BRUTO

GRUPA “B”

1 MJESTO – BORO RAJIĆ                                                       25 BRUTO

2 MJESTO – VICENCIJE BIUK                                              24 BRUTO

3 MJESTO – ZDESLAV VLADOVIĆ – RELJA                      24 BRUTO

GRUPA “C”

1 MJESTO – UMBERTO MARUŠIĆ                                        18 BRUTO

2 MJESTO – ANTE BULIĆ                                                        17 BRUTO

3 MJESTO – NIKŠA BOROVAC                                               16 BRUTO

DAME

1 MJESTO – BISERKA TIJARDOVIĆ                                      17 BRUTO

2 MJESTO – JADRANKA MRČELA                                         16 BRUTO

3 MJESTO – KRISTINA ŠILJIĆ                                                14 BRUTO

SVI REZULTATI PRIGODNOG TURNIRA ->  KLIK      

 


  • 0