Category Archives: Novosti

  • 0

Polaganje za početnike

Category : Novosti

Polaganje za početnike će se vršiti kod PRO-a Mira Rajića u sljedećim terminima:

  • Petak 14:00 h
  • Subota 09:00 h

Za sve informacije i dogovor javiti se na 095 198 3057 – Branimir Kljajić Profa


  • 0

Rezultati turnira USKRS OPEN 2017

Category : Novosti , Turniri

Nekoliko slika i rezultati sa turnira USKRS Open 2017.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

USKRS OPEN REZULTATI 2017
GRUPA A   0 – 11,2
Rezultat BRUTO
1. Mladen Mušura 36
2. Robert Jenko 27
3. Vlatko Mustapić 25
4. Anđelko Šošić 24
5. Ivani Kalinić 24
6. Josip Lovrić 23
7. Jozo Knežević 22
8. Jurislav Ursić 20
9. Davor Matić 18
GRUPA B 11,2 – 20
Rezultat BRUTO
1. Miljenko Kardum 22
2. Zdeslav Vladović 21
3. Nikša Vladislavić 21
4. Ivan Čulić 21
5. Neven Surić 16
6. Luka Radman 15
7. Neven Frua 14
8. Mladen Šarlija 10
9. Zvonimir Filipović 3
10. Antun Tijardović NR
GRUPA C  20 – 36
Rezultat BRUTO
1. Vladimir Dugandžić 19
2. Jadranka Mrčela 15
3. Biserka Radosavljević 15
4. Vedran Jurač 14
5. Lidija Haines 14
6. Kristina Šiljić 13
7. Marijan Bekavac 11
8. Petar Mardešić 11
9. Miranda Surić 7
10. John Haines 5
11. Dino Deljusa 3

  • 0

PROLJETNO KLUPSKO PRVENSTVO GK ‘SPLIT 1700’ – RASPIS

Mjesto održavanja:  Lignano Italija

Datum održavanja:

1.dan: subota, 13.05.2017, start u 10.00 sati

2.dan: nedjelja, 14. 05.2017.start u 7.00 sati

Organizator: Golf Klub ‘Split 1700’

Način igre: Stableford,18 rupa – zbrajaju se rezultati oba dana

Igrači koji žele igrati za ligu 2018 ( gospoda, dame, seniori ) moraju odigrati Stroke i markirati scorecard sa slovom ‘A

Startne oznake: gospoda – žute, dame – crvene

Pravila: The Royal & Ancient Golf Club of St. Andrews, lokalna pravila

Natjecateljski odbor: Z.Relja, N.Surić, M.Hvilshoj, N.Frua

Pravo sudjelovanja: Svi članovi sa plaćenom članarinom za 2017. godinu

Nagrade :  

prvak kluba- stroke ( gospoda )

prvakinja kluba- stroke ( dame )

prvak kluba- stroke ( seniori )

  1.     1. 2. 3. mjesto neto skupina A
  2.     1. 2. 3. mjesto neto skupina B
  3.     1. 2. 3. mjesto neto skupina C

Green fee/Startnina: 

PETAK: besplatna trening runda

SUBOTA: green-fee- 45 Eura/osobi

NEDJELJA: green-fee- 35 Eura/osobi

Plaćanje: osobno na recepciji

Prijave: Najkasnije do 15.03. na web stranici Kluba. U prijavi navesti važeći HCP

Napomene: zajednička večera u petak 12.05. u 21,00 sat  u restoranu hotela

Golf Inn, cijena 20 Eura/osobi-bez pića – plaćanje osobno.

Prilikom prijave navesti broj osoba za večeru, uključujući non golfere- zbog rezervacije mjesta

Dodjela nagrada 17.05. u 20,00 sati na GVSS

VAŽNO- REZERVACIJE SMJEŠTAJA U HOTELU GOLF INN OSOBNO NAJKASNIJE DO 10.03. NA MAIL HOTELA  info@golfinn.it sa napomenom (GOLFSPLIT1700)

DOWNLOAD – Golf Split 1700 proljetno prvenstvo – uvjeti

R.B Ime i prezime Večera Handicap
1  Zoran Palameta  2 9,7
2  Fani Aljinović  1
3  Domagoj Aljinović  1
4  Mila Hvilshoj  1 14,5
5  Zdeslav Vladović  2
6  Maja Šarlija  1 DI
7  Mladen Šarlija  1 23,5
8  Umbert Marušić  1  32
9  Ljiljana Marušić  1  34
10  Jurij Sadar  1  19
11  Zvonimir Filipović  1  21,4
12  Ivan Kalinić  2  15,4
13  Vedran Jurač  1
14  Boro Rajić  3  54
15  Anđelko Šošić  2  9,8
16  Jurislav Ursić  2  14,8
17  Biserka Radosavljević  1  32
18  Antun Tijardović  1  20
19  Nina Banović  1
20  Drago Banović  1
21  Miranda Surić  1
22  Neno Surić  1
23  Gordana Popović Vinčić  1  15,8
24  Boris Vinčić  1  24
25  Mladen Mušura  6
26  Josip Lovrić  1
27  Vlatko Mustapić  1
 28  Robert Jenko  1
 29  Željko Vučemil  1  4
 30  Marija Vučemil  1  16
 31  Milan Lešina  2
 32  Najda Bauk  1
 33  Mateo Knežević  1
 34  Jozo Knežević  1
 35  Slobodan Žanetić  2
 36  Tonko Petrić  2
 37  Davor Matić  1
 38  Tamara Matić  1
 39  Tin Matić  1

 


  • 0
Jesensko klupsko prvenstvo 2016.

Rezultati – Jesensko klupsko prvenstvo 2016.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

NAME NR. cHCP STROKES NET GROSS
Mladen Mušura 3 67 35 1.mjesto stroke
Josip Lovrić 6 69 36
Branimir Kljajić 3 70 32  1 mjesto seniori strokes
Anđelko Šošić 8 72 34 1.mjesto sup.seniori str/neto
Ivan Kalinić 8 74 30
Luka Radman 12 78 33
Antun Tijardović 12 79 30
Davor Matić 9 81 28
Milan Lešina 20 81 39 1.mjesto neto gospoda
Slobodan Žanetić 10 83 27
Mila Hvilshoj 14 83 35 1.mjesto dame strokes
Najda Bauk 16 83 31
Domagoj Aljinović 11 84 21
Neven Frua 15 85 29
Miranda Surić 22 85 37 1.mjesto dame neto
Jurislav Ursić 8 89 29
Ivan Čulić 12 90 27
Vedran Jurač 21 91 33
Zvonko Filipović 13 93 23
Biserka Radosavljević 20 93 20
Mladen Šarlija 17 96 22
Zdeslav Vladović 17 98 23
Vladimir Dugandžić 24 100 36 1.mjesto seniori neto
Tin Matić 25 100 31 1.mjesto kadeti
Maja Šarlija 36 107 33
Jozo Knežević 11 108 22
Neven Surić 15 112 29
Vicencije Biuk 13 NR NR

  • 0

Rezultati turnira Branko Memiš 2016.

Tags :

Category : Novosti

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

Rezultati turnira BRANKO MEMIŠ 2016

Skupina A neto:

  1. Tihomir Parlov                                        36 netto
  2. Domagoj Aljinović                                   36 netto
  3. Mladen Mušura                                      35 netto
  4. Josip Lovrić                                                 34 netto
  5. Zoran Palameta                                      33 netto
  6. Jurislav Ursić                                             33 netto

Ivan Kalinić                                                 33 netto

  1. Slobodan Žanetić                                       33 netto
  2. Mate Galić                                                 30 netto
  3. Anđelko Šošić                                             28 netto
  4. Mario Mandurić                                       26 netto

Skupina B neto:

  1. Mila Hvilshoj                                           38 netto
  2. Jozo Knežević                                           37 netto
  3. Miljenko Kardum                                       35 netto
  4. Luka Radman                                            34 netto
  5. Vicencije Biuk                                             33 netto
  6. Zdeslav Vladović                                       33 netto
  7. Najda Bauk                                                32 netto
  8. Neven Surić                                               31 netto
  9. Braco Tijardović                                       31 netto
  10. Mario Mihaljek                                        31 netto
  11. Ivan Lončar                                                30 netto
  12. Živko Mikulić                                            30 netto
  13. Mladen Šarlija                                           25 netto
  14. Neven Frua                                                 20 netto

Skupina C neto:

  1. Milan Lešina                                          41 netto
  2. Jadranka Mrčela                                     41 netto
  3. Biserka Radosavljević                             39 netto
  4. Kristina Šiljić                                             39 netto
  5. Boro Rajić                                              33 netto
  6. Vladimir Dugandžić                                 31 netto
  7. Vedran Jurač                                             31 netto
  8. Lidija Haines                                           29 netto
  9. Umberto Marušić                                  28 netto
  10. Hrvoje Varnica                                           28 netto
  11. Ljiljana Marušić                                         26 netto
  12. Fani Aljinović                                           26 netto
  13. Miranda Surić                                          24 neto
  14. Tonko Petrić                                           22 netto