Author Archives: Boro Raić

  • 0

Category : Novosti

Završila je HRVATSKA GOLF LIGA 2020

I ove godine naši golferi su donijeli pehar sa ekipnog prvenstva Hrvatske, i to ekipa SPLIT 1 u sastavu: Mladen Mušura, Rob Jenko i Željko Vučemil koji su osvojili 3 mjesto u 1 HGL.

Također treba pohvaliti i članove ekipa SPLIT 2 i SPLIT 3 koje su igrali u 2 HGL i koje su osvojile vrlo dobro 4 i 5 mjesto u ligi.

PRVO MISTO

  • 0

SENIORI PRVACI HRVATSKE 2020

Category : Novosti

🏆🏆🏆 – SENIORI PRVACI HRVATSKE – 🏆🏆🏆
Ekipa GK Split 1700 u sastavu:
 
✅  Mladen Mušura
✅  Drago Banović
✅  Željko Vučemil
✅  Ivan Kalinić
✅  Mate Galić
✅  Tomislav Šiško
osvojila je PRVO mjesto na seniorskom prvenstvu Hrvatske.
********************************************************
TABLICA fee2df7e-e9e6-4bd9-be5b-d0c32684f698

  • 0

  • 0

REZULTATI OLUJA KUP 2020

Category : Novosti

POBJEDNIK TURNIRA:

MLADEN MUŠURA 34

DAME:
  1. NAJDA BAUK 17
  2. KRISTINA ŠILJIĆ 14
  3. JADRANKA MRČELA 9
GRUPA A BRUTTO:
  1.  ŽELJKO VUČEMIL 33
  2. ANTE BULJAN 31
  3. TIHO PARLOV 27
GRUPA B BRUTTO:
  1. ALEKSANDAR DESINGER 26
  2. TOMISLAV ŠIŠKO 24
  3. MARIO MANDURIĆ 23
GRUPA C BRUTTO:
  1. SRĐAN MIHALJEVIĆ 18
  2. SILVIJE MATIĆ 16
  3. NIKŠA BOROVAC 16
NAJDUŽI UDARAC:

FRANO MARINČIĆ ROĐO

NAJBLIŽE ZASTAVICI:

ZORAN PALAMETA

117163516_2741091535990755_3308780908179448897_o 3AA3AEDC-7109-433E-98C0-EC6B22019DE2 188751E1-0074-47D5-AD9B-5ED53124C9E1 IMG_3904 IMG_3900

 


  • 0

FLIGHTOVI – OLUJA KUP 2020

Category : Novosti

JUTRO – start 8.30h

Flight 1 Flight 2 Flight 3
LUKA BABIĆ JOSIP LOVRIĆ SRĐAN MIHALJEVIĆ
TOMISLAV ŠIŠKO BILLY RELLA MILJENKO KARDUM
PETAR MARDEŠIĆ LUKA RADMAN JADRANKA MRČELA
BORO RAJIĆ  ANTE JURIĆ MARIO RUŽIĆ
Flight 4 Flight 5 Flight 6
IVAN ĆULIĆ ALEN ČALJKUŠIĆ SAŠA DESINGER
MIRANDA SURIĆ MILE JERKUNICA SLAĐAN PETROVIĆ
SILVIJE MATIĆ HRVOJE BRAČIKA JOSIP DUJMOVIĆ
 DAVOR MLADINA
POPODNE – start 16.30h
        Flight 1 Flight 2 Flight 3
VERA BORAS MLADEN MUŠURA FRANE TOLIĆ
ŽELJKO VUČEMIL TIHO PARLOV FRANO MARINČIĆ
DRAGO BANOVIĆ ŽARKO ROMIĆ ANTE BULJAN
IVAN KALINIĆ  MATE GALIĆ ZORAN PALAMETA

Flight 4

Flight 5

           Flight 6
NAJDA BAUK IVAN MANDURIĆ JOSIP GRUBIŠIĆ
JERKO MARIĆ MATEO KNEŽEVIĆ NIKŠA BOROVAC
ANĐELKO ŠOŠIĆ MARIO MANDURIĆ ZVONE FILIPOVIĆ
 NEBOJŠA BOROVIĆ KARLO ZOVKO  DAVOR MATIĆ
Flight 7 ( 3b)

NEVENKO ĆUK

KRISTINA ŠILJIĆ

ANTE KOLOBARIĆ


  • 0

RASPIS – OLUJA KUP 2020

Category : Novosti

OLUJA

 IME I PREZIME  HDCP
 1.  PETAR MARDEŠIĆ  10,2
 2.  NAJDA BAUK  16,8
 3.  SRĐAN MIHALJEVIĆ  14,9
 4  NIKŠA BOROVAC  26
 5  KARLO ZOVKO  19,6
 6.  ZVONIMIR FILIPOVIĆ  19,2
 7.  MARIO RUŽIĆ  36
8.  MATE GALIĆ  14,1
 9.  ALEN ČALJKUŠIĆ  32
 10.  KRISTINA ŠILJIĆ  23,9
 11.  IVAN KALINIĆ  7,0
 12.  VERA BORAS  1,5
 13.  BORO RAJIĆ  10,4
 14.  ALEKSANDAR DESINGER  12,7
 15.  JOSIP DUJMOVIĆ 36
 16.  TOLIĆ FRANO  6
 17.  ZORAN PALAMETA  9,5
 18.  SLAĐAN PETROVIĆ  34
 19.  LUKA BABIĆ  4,6
 20.  MIRANDA SURIĆ  20,7
 21.  FRANO MARINČIĆ  7
 22.  MILE JERKUNICA  23,9
 23.  MILJENKO KARDUM  10,6
 24.  HRVOJE BRAČIKA  36
 25.  ANTE BULJAN  6,5
 26.  ANĐELKO ŠOŠIĆ  13
 27.  TIHOMIR PARLOV  6,0
 28.  IVAN MANDURIĆ  18,6
 29.  ANTE KOLOBARIĆ  15,1
 30.  NEVENKO ČUK  14,7
 31.  LUKA RADMAN  10
 32.  ŽELJKO VUČEMIL  2
 33.  DRAGO BANOVIĆ  9,4
 34.  ŽARKO ROMIĆ  10
 35.  MLADEN MUŠURA  2,3
 36.  SILVIJE MATIČ  27,5
 37.  JOSIP LOVRIĆ  4
 38.  DAVOR MATIĆ  9,1
39.  BILLY RELLA  22
 40.  JADRANKA MRČELA  20,8
 41.  JERKO MARIĆ  13,9
 42.  TOMISLAV ŠIŠKO  11,9
 43.  JOSIP GRUBIŠIĆ  33,7
 44.  MARIO MANDURIĆ  16,5
 45.

46.

MATEO KNEŽEVIĆ

IVAN ĆULIĆ

 

 7,8

13

 

LISTA PRIJAVA ZAKLJUČENA

  • 0

REZULTATI OTVORENOG PROLJETNOG PRVENSTVO GK SPLIT 1700

Category : Novosti , Turniri

STROKE GOSPODA:
1. MLADEN MUŠURA – 132 – pobjednik turnira
2. ROBERT JENKO – 138
3. TIHOMIR PARLOV – 144
==============
STROKE DAME
1. NAJDA BAUK – 173
==============
NETTO GOSPODA:
1. ALEN ČALJKUŠIĆ – 76
2. IVICA SVEN GUZIĆ – 69
3. SRĐAN MIHALJEVIĆ – 69
==============
STROKE SENIORI:
1. SLOBODAN ŽANETIĆ – 148
2. ALEKSANDAR DESINGER – 153
3. ANĐELKO ŠOŠIĆ – 154
==============
NETTO DAME:
1. BISERKA RADOSAVLJEVIĆ – 59
2. JADRANKA MRČELA – 58
3. LJILJANA MARUŠIĆ – 56

SVI REZULTATI:

NAPOMENA: rezultati u tablici su nasumičnog redosljeda, odnosno onako kako su unošeni u kompjutor

Subota 13.6 – jutro

SUBOTA JUTRO

SUBOTA 13.6 – popodne

SUBOTA POPODNE

NEDJELJA 14.6 – jutro

NEDJELJA JUTRO

NEDJELJA 14.6. – popodne

NEDJELJA POPODNE


  • 0

FLIGHTOVI ZA NEDJELJU 14.06.2020

Category : Novosti

OTVORENO PROLJETNO PRVENSTVO GOLF KLUBA SPLIT 1700

 

Nedjelja  – 08.00h

FLIGHT 1

 

1.      MLADEN MUŠURA

2.      LUKA BABIĆ

3.      IVAN KALINIĆ

4.      SLOBODAN ŽANETIĆ

FLIGHT 2

 

1.      NIKŠA VLADISLAVIĆ

2.      MILE JERKUNICA

3.      ANTE JURIĆ

4.      BRACO TIJARDOVIĆ

FLIGHT 3

 

1.      IVICA SVEN GUZIĆ

2.      JURE URSIĆ

3.      NAJDA  BAUK

4.      BORO RAJIĆ

 

FLIGHT 4

1.      PETAR MARDEŠIĆ

2.      SILVIJE MATIĆ

3.      ANTE BULIĆ

4.      JADRANKA MRČELA

 

 

FLIGHT 5

1.      VEDRAN JURAČ

2.        BISERKA RADOSAVLJEVIĆ

3.      ALEN ČALJKUŠIĆ

4.      MARUŠIĆ LJILJANA

FLIGHT 6

1.      UMBERTO MARUŠIČ

2.      ĆULIĆ IVAN

3.       VLADIMIR DUGANDŽIĆ

4.      DAVOR MLADINA

 

 

 

Nedjelja  – 11.30h

FLIGHT 1

1.      ROBERT JENKO

2.      MATE GALIĆ

3.      STIPE ZRNO

 

FLIGHT 2

1.      DAVOR MATIĆ

2.      MIRANDA SURIĆ

3.      SAŠA DESINGER

FLIGHT 3

1.      LOVRIĆ JOSIP

2.      NEVEN SURIĆ

3.      TIN MATIĆ

 

FLIGHT 4

1.      TOMISLAV ŠIŠKO

2.      SRĐAN MIHALJEVIĆ

3.      VLATKO MUSTAPIĆ

FLIGHT 5

1.      TIHO PARLOV

2.      ZORAN PALAMETA

3.      ANĐELKO ŠOŠIĆ

FLIGHT 6

1.      LUKA RADMAN

2.      FANI ALJINOVIĆ

3.      ZVONIMIR FILIPOVIĆ

 


  • 0

FLIGHTOVI ZA PROLJETNO PRVENSTVO

Category : Novosti

OTVORENO PROLJETNO PRVENSTVO GOLF KLUBA SPLIT 1700

SUBOTA JUTRO – 10.00h

FLIGHT 1

1. MLADEN MUŠURA

2. ANTE BULIĆ

3. NEVEN SURIĆ

4. ANTE JURIĆ

FLIGHT 2

1. ROBERT JENKO

2. DOMAGOJ ALJINOVIĆ

3. MIRANDA SURIĆ

FLIGHT 3

1. LUKA BABIĆ

2. NAJDA BAUK

3. ALEN ČALJKUŠIĆ

4. BORO RAJIĆ

FLIGHT 4

1. JOSIP LOVRIĆ

2. SILVIJE MATIĆ

3. STIPE ZRNO

FLIGHT 5

1. TIHOMIR PARLOV

2. VLADIMIR DUGANDŽIĆ

3. ALEKSANDAR DESINGER

FLIGHT 6

1. IVAN KALINIĆ

2. SLOBODAN ŽANETIĆ

3. IVAN ĆULIĆ

SUBOTA POPODNE – 16.00h

FLIGHT 1

1. ZORAN PALAMETA

2. LUKA RADMAN

3. TIN MATIĆ

4. ZVONIMIR FILIPOVIĆ

FLIGHT 2

1. MATE GALIĆ

2. TOMISLAV ŠIŠKO

3. SRĐAN MIHALJEVIĆ

4. MILE JERKUNICA

FLIGHT 3

1. JURE URSIĆ

2. DAVOR MLADINA

3. BISERKA RADOSAVLJEVIĆ

FLIGHT 4

1. DAVOR MATIĆ

2. ANTUN TIJARDOVIĆ

3. UMBERTO MARUŠIĆ

4. ANĐELKO ŠOŠIĆ

FLIGHT 5

1. NIKŠA VLADISLAVIĆ

2. IVICA SVEN GUZIĆ

3. FANI ALJINOVIĆ

FLIGHT 6

1. PETAR MARDEŠIĆ

2. VEDRAN JURAČ

3. LJILJANA MARUŠIĆ


  • 0

RASPIS – OTVORENO PROLJETNO PRVENSTVO GOLF KLUBA SPLIT 1700

Category : Novosti , Turniri

OTVORENO PROLJETNO PRVENSTVO

 IME I PREZIME  HDCP
 1.  DOMAGOJ ALJINOVIĆ  7
 2.  FANI ALJINOVIĆ  25,1
 3.  SRĐAN MIHALJEVIĆ  14,9
 4  DAVOR MLADINA  11,7
 5  LJILJANA MARUŠIĆ  23,5
 6.  UMBERTO MARUŠIČ  18,2
 7.  MATE GALIĆ  8
 8.  TOMISLAV ŠIŠKO  11,2
 9.  BORO RAJIĆ  10,4
 10.  LUKA RADMAN  10,3
 11.  ANTE BULIĆ  19,9
 12.  VEDRAN JURAČ  14,9
 13.  IVAN KALINIĆ  7,0
 14.  JURISLAV URSIĆ  7,0
 15.  MILE JERKUNICA  23,9
 16.  MLADEN MUŠURA  4
 17.  TIHOMIR PARLOV 7
 18.  ROBERT JENKO  4,3
 19.  NAJDA BAUK  16,3
 20.  NIKŠA VLADISLAVIĆ  10,2
 21.  LUKA BABIĆ  4,6
 22.  SILVIJE MATIĆ  25,7
 23.  SLOBODAN ŽANETIĆ  10,2
 24.  DAVOR MATIĆ  8,2
 25.  JOSIP LOVRIĆ  4,6
 26.  VLADIMIR DUGANDŽIĆ  17,1
 27.  ZORAN PALAMETA  7,1
 28.  ALEN ČALJKUŠIĆ  31,5
 29.  PETAR MARDEŠIĆ  10,2
 30.  IVICA SVEN GUZIĆ  13,7
 31.  NEVEN SURIĆ  16,3
 32.  MIRANDA SURIĆ  20,7
 33.  BISERKA RADOSAVLJEVIĆ  16,9
 34.  ANTUN TIJARDOVIĆ BRACO  13
 35.  STPE ZRNO  11
 36.  ALEKSANDAR DESINGER  12,2
 37.  IVAN ĆULIĆ  16
 38.  ANTE JURIĆ  15
 39.  TIN MATIĆ  25